Podczas pikniku odbędą się wystawy aparatury naukowej w namiotach oraz wykłady otwarte w blokach tematycznych dotyczących lotnictwa. Będzie to doskonała okazja dla uczestników, aby dowiedzieć się więcej o innowacyjnych rozwiązaniach naukowych oraz zwiększyć swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa w przestrzeni powietrznej.

Jednym z celów pikniku jest również promocja nauki i działalności naukowej z obszaru lotnictwa. W ramach wydarzenia zostaną poruszone tematy związane z historią i tradycją lotnictwa polskiego oraz społeczności akademickiej Lotniczej Akademii Wojskowej.

Ważnym aspektem pikniku jest zwiększenie świadomości zasad bezpiecznego wykorzystania przestrzeni powietrznej przez użytkowników dronów komercyjnych. Będzie to doskonała okazja dla entuzjastów dronów, aby zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, które pozwolą na bezpieczne korzystanie z tych urządzeń.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych lotnictwem oraz nauką na "Naukowo-Sportowy Piknik Lotniczy" w Dęblinie. To wyjątkowe wydarzenie na mapie Polski, które pozwoli uczestnikom na zdobycie nowej wiedzy, a także na wspaniałą zabawę i relaks w pięknej scenerii Lotniczej Akademii Wojskowej.

  1. Blok Lotniczej Akademii Wojskowej
  2. Blok transportowy
  3. Blok BSP
  4. Blok śmigłowcowy
  5. Blok historyczny
  6. Blok odrzutowy

Informacje wkrótce ...